سه‌شنبه, 24 مهر 1397

 

مسابقات ورزشی دهه فجر سالجاری کارمندان دولت برگزار شد

 

افتخارات ورزشی کارمندان شرکت آب منطقه ای اردبیل در مسابقات دهه مبارک فجر

مسابقات ورزشی در رشته های مختلف به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر در سطح کارمندان دولت در استان اردبیل برگزار شد، که در نتیجه آن کارمندان شرکت آب منطقه ای اردبیل به افتخارات مهمی دست یافتند.  

در رشته مسابقات آمادگی جسمانی کارکنان دولت استان اردبیل در بخش بانوان رقیه صادقی رام با کسب مقام اول در رده سنی 30 تا 40 سال، الهه عبادی با کسب مقام دوم در رده سنی 20 تا 30 سال و سمیه بابازاده با کسب مقام سوم در رده سنی 30 تا 40 سال برای شرکت آب منطقه ای اردبیل افتخارآفرینی کردند.

همچنین در ادامه این دوره از مسابقات تیم بانوان شرکت آب منطقه ای اردبیل در رشته دارت با حضور سمیه بابازاده، رقیه صادقی رام، لیلا پذیرا و الهه حسینی مقام دوم تیمی این دوره از مسابقات را کسب نمودند.

تیم دارت آقایان شرکت متشکل از رضا سلیمی، هوشنگ خلفی زاده، کریم قرایی و مقصود علی اکبری با شایستگی ضمن کسب عنوان قهرمانی استان مجوز حضور درمسابقات قهرمانی کشوری را بدست آوردند و در رشته مسابقات تنیس روی میز تیم شرکت آب منطقه ای اردبیل با حضور توحید فرازنده، عارف پنجعلی اصل و احد نجف زاده مقام دوم را کسب نمودند.

تیم فوتسال صنعت آب استان نیز موفق به کسب عنوان سومی مسابقات فوتسال کارمندان استان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر گردید. اعضای تیم را ایوب ورقائی، ابراهیم مکلف، هادی حبیب زاده، اسرافیل رزمجو، علی قلیزاده،  یوسف حقی، عارف پنجعلی اصل و مقصود علی اکبری تشکیل می دادند.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اردبیل

دیدگاه کاربران