سه‌شنبه, 24 مهر 1397

 

با هدف بازدید و بررسی آخرین وضعیت طرحهای شهرستان گرمی صورت گرفت؛

 

بازدید اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از سد گیلارلو و کلاسر در گرمی

اعضای کمیسیون کشاورزی ، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار شهرستان گرمی از سد گیلارلو و کلاسر در گرمی بازدید نمودند.  

در این برنامه که با هدف بازدید و بررسی طرحهای مشکل دار بخش آب و کشاورزی شهرستان گرمی صورت گرفت، اعضای حاضر در محل سد گیلارلو حضور یافتند و از تاسیسات این سد و طرحهای آبیاری تحت فشار در حال اجرای پایاب این سد بازدید نمودند.

سپس از باغاتی که در اراضی شیب دار پایاب این سد احداث شده بازدید کردند و جلسه ای را در محل همین باغ و با حضور مسئولین شهرستانی و استانی و سرمایه گذاران بخش کشاورزی تشکیل دادند .

ابتداء ابراهیم امامی فرماندار محترم شهرستان گرمی گزارشی از وضعییت بخش آب و کشاورزی شهرستان ایراد نمود و در خصوص مشکلات کانال آب آور سد گیلارلو و بندهای آبگیر این کانال مطالبی ارائه نمود.

در ادامه مدیر دفتر فنی شرکت آب منطقه ای اردبیل توضیحات تکمیلی در مورد سد و کانال آب آور گیلارلو ارائه نمود و در خواست تامین اعتبار و  گشایش ردیف اعتباری برای بازسازی تاسیسات این سد را نمود.

در ادامه اعضای کمیسیون آب و کشاورزی مجلس شورای اسلامی از سد نیمه تمام کلاسر بازدید نمودند که در این محل نیز فرماندار شهرستان و کارشناسان آب منطقه ای هر کدام توضیحاتی در خصوص مشخصات سد و ضرورت احداث این سد و سدهای در حال مطالعه دیگر حوضه بالهارود توضیحاتی دادند.

در ادامه اهالی منطقه نیز درخواست توجه بیشتر مسئولین به این بخش شدند و اعضای محترم کمیسیون قول پیگیری درخواست های ارائه شده دادند.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اردبیل

دیدگاه کاربران