یکشنبه, 29 مهر 1397

 

با دعوت از مردم شریف استان در راهپیمایی صورت گرفت؛

 

بیانیه شرکت آب منطقه ای اردبیل به مناسبت ۱۳ آبان و روز ‌‌ملی مبارزه با استکبار جهانی

شرکت آب منطقه ای اردبیل با انتشار بیانیه ای مردم شریف استان را برای شرکت در راهپیمایی یوم ‌الله 13 آبان دعوت کرد.  

13  آبان هر سال یادآور خاطرات حماسه‌های بزرگی برای ملت غیور ایران اسلامی را زنده می کند که الهام بخش تداوم راه انقلاب اسلامی و امام راحل (ره) است. روز 13 آبان یادآور حوادث مهمی است که در شکل گیری انقلاب اسلامی و شکست توطئه‌های آمریکا به عنوان نماد واقعی استکبار نقش اساسی داشتند. تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه (13 آبان 1343) و اعتراض گسترده دانش آموزان به دخالتهای آمریکا در امور داخلی کشور (13 آبان 1357) از دیگر سو، شرایط را برای اوج گیری انقلاب و نیز تسریع سرنگونی رژیم ستم شاهی پهلوی فراهم کرد.

همزمان با این تحولات، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا از سوی دانشجویان پیرو خط امام و رهبری (13 آبان 1358) ابعاد جدیدی از مبارزه مردم ایران را با آمریکا رقم زد به طوری که این روز، روز ملی «مبارزه ملی با استکبار جهانی» نامگذاری شد .

یوم الله 13 آبان و وقایع آن از جمله نقاط عطف استکبار ستیزی و مبارزه همیشگی ملت ایران با آمریکاست که به گواه تاریخ از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون از هیچ جنایت و عناد و سنگ‌اندازی در مسیر رشد و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی فروگذار نکرده است.

اگرچه امروز همگان شاهدند که نظام سلطه خوی شیطانی، خود را در لحن و کلام آشکار کرده و رییس جمهور آمریکا با وقاحت تمام، ملت بزرگ ایران را آماج توهین قرار می‌دهد اما مردم بصیر ایران و شاگردان مکتب اسلام ناب محمدی(ص) دیر زمانی است که به تبعیت از آیه شریفه »یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ لاَ تَتَّخِذُواْ بِطَانَةً مِّن دُونِکُمْ لاَ یَأْلُونَکُمْ خَبَالًا وَدُّواْ مَا عَنِتُّمْ قَدْ بَدَتِ الْبَغْضَاء مِنْ أَفْوَاهِهِمْ وَمَا تُخْفِی صُدُورُهُمْ أَکْبَرُ قَدْ بَیَّنَّا لَکُمُ الآیَاتِ إِن کُنتُمْ تَعْقِلُون« مکر و حیله‌های دشمن را می‌شناسند و به دشمن اعتماد ندارند و دریافته‌اند که پایانی برای خباثت‌ها و دشمنی‌های آمریکا و نوچه‌های اروپایی‌ها و منطقه‌ای‌اش وجود ندارد.

اینک در آستانه فرارسیدن سیزدهم آبان ماه، کارکنان شرکت آب منطقه ای اردبیل ضمن گرامیداشت این روز و ادای احترام به ارواح طیبه شهدای دانشجوی پیرو خط امام و شهدای دانش آموز اعلام می‌دارند همگام با سایر آحاد مردم در راهپیمایی ضد استکباری 13 آبان شرکت نموده و با تبعیت از ولایت فقیه و سرلوحه قرار دادن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) حمایت همه جانبه خود را از تدابیر دولت محترم جمهوری اسلامی ایران در برابر هرگونه تحریم و تهدید دشمن ابراز می‌دارند.

کارکنان شرکت آب منطقه ای اردبیل از آحاد ملت شریف استان دعوت می‌کنند تا با حضور پرشکوه خود در آیین‌های بزرگداشت سیزده آبان، دشمنان نظام را مأیوس و نور امید را در دل مستضعفان و آزادیخواهان جهان برافروزند.

 

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اردبیل

دیدگاه کاربران