یکشنبه, 29 مهر 1397

 

با هدف افزایش تعامل و همکاریهای دو جانبه صورت گرفت؛

 

دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل

با هدف افزایش تعامل و همکاریهای دو جانبه و همچنین راهکارهای افزایش همکاریهای فی مابین مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار کرد.  

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از تعامل و همکاری مناسب صدا و سیمای مرکز اردبیل با شرکت آب منطقه ای اردبیل خواستار تداوم و گسترش این همکاریها شد.

مهندس اصغر سلیمان زاده با ارائه گزارش مبسوطی از فعالیت های شرکت در سطح استان تصریح کرد: شرکت آب منطقه ای اردبیل در حال حاضر پروژه های بسیار بزرگی مانند پروژه پایاب سد خداآفرین در شمال استان را در دست اجرا دارد که با بهره برداری از آن زمینه مناسبی برای اشتغالزایی جوانان جویای کار منطقه ایجاد خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه با بهره برداری از این پروژه 62 هزار هکتار از اراضی منطقه تحت پوشش قرار خواهد گرفت، اظهار داشت: این پروژه در حال حاضر حدود 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و عملیات اجرایی آن با شتاب مناسبی در حال انجام است.

مهندس سلیمان زاده با اشاره به پروژه های سدسازی در سطح استان نیز تصریح کرد: سد عمارت و سد تازه کند در شهرستان گرمی، سد احمدبیگلو در شهرستان مشگین شهر، سد بفراجرد و تصفیه خانه آب در شهرستان خلخال در حال حاضر با پیشرفت مناسب در دست اجرا هستند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز در این دیدار با اشاره به فعالیت های چشمگیر شرکت آب منطقه ای اردبیل در سطح استان تصریح کرد: صدا و سیمای مرکز اردبیل آمادگی خود را جهت گسترش همکاریهای فی مابین و تعامل سازنده به کلیه دستگاههای اجرایی استان اعلام می دارد.

علی ملااحمدی با اشاره به نقش اطلاع رسانی و آگاهی دهی صدا و سیما اظهار داشت: با عنایت به مشکلات فرا رو در بحث بحران آب و لزوم فرهنگ سازی در این بحث، صدا و سیمای مرکز اردبیل به وظیفه اطلاع رسانی خود در این قبال عمل نموده و خواهد کرد.

وی لزوم انجام کار کارشناسی برای بهبود وضعیت مصرف آب را یادآور شد و افزود: صدا و سیمای مرکز اردبیل آمادگی دارد برای رسیدن به اهداف مهم و حیاتی در بحث آب با شرکت آب منطقه ای اردبیل همکاری نماید.

ملااحمدی صرفه جویی در منابع آب را وظیفه همگانی دانست و تصریح کرد: با صرفه جویی 10 درصدی در مصارف آبی بخصوص در بخش کشاورزی می توان تحول بزرگی در این حوزه ایجاد کرد.

وی در پایان ضمن اعلام آمادگی صدا و سیمای مرکز اردبیل جهت همکاری با شرکت آب منطقه ای اردبیل اظهار داشت: با برگزاری میزگردهای رسانه ای می توان بخشی از چالش های موجود در این بخش را مرتفع نمود.  

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اردبیل

دیدگاه کاربران