سه‌شنبه, 24 مهر 1397

 

 

بیانیه شرکت آب منطقه ای اردبیل بمناسبت 22 بهمن 1390

سلام بر 22 بهمن؛ سلام بر مبارزینی که 22 بهمن را آفریدند؛ سلام بر امام انقلاب که با نفسش، قدمش، جهادش ملت گرفتار طاغوت را برای خودیابی و رسیدن به عزت و بزرگی رهبری کرد. سلام بر علمدار انقلاب که چون امام راحل به مدد خدای متعال و حضرت صاحب الزمان(عج) چراغ پرفروغ انقلاب را روشن نگه داشته و در شب فتنه ها همچون ماه می درخشد. سلام بر ملت ایران که در دفاع از حریم نظام و انقلاب هیچ کم نگذاشته و در برابر تحریم دشمنان و مشکلات و سختی ها خم به ابرو نیاورده و همیشه در صحنه نظام حاضر بوده اند. و سلام بر ملتهای منطقه که هر چند دیر اما با الگوگیری از انقلاب اسلامی ایران دیگر ظلم را تاب نیاورده و برای رهایی خود از یوغ ظلم و استکبار و رسیدن به عدالت و جمهوری اسلامی مردانه قیام کردند و البته هنوز راههای پرفراز و نشیب پیش رو دارند. خدا را شاکریم که انقلابمان سی و سه ساله شده است. خدا را شاکریم که کشورمان الگویی برای مستضعفان عالم شده است. خدا را شاکریم در برابر تحریمها و سختی ها «احمدی روشن ها» رشد کردند و کشورمان را که به خاطر شاهان بی کفایت و خود فروخته به بند کشیده بودند به رده های بالای علمی رساندند. خدا را شاکریم که حامل پیام صلح و عدالت و آزادی برای ملل دنیا هستیم و امروز مرکز تحول دنیا از این ملت برخاسته است. ما کارکنان شرکت آب منطقه ای اردبیل ضمن گرامیداشت 22 بهمن و میلاد پیامبر اعظم(ص) و امام جعفرصادق(ع)، بار دیگر بر پیمان راسخ خود با شهدا و امام شهدا تاکید کرده و به هیچ قیمتی دست از ولایت مطلقه فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که با خون شهدا و مجاهدت این ملت باشکوه به اینجا رسیده است برنداشته و در مسیر نیل به اهداف عالیه دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم نمود. روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اردبیل بهمن90  

سلام بر 22 بهمن؛ سلام بر مبارزینی که 22 بهمن را آفریدند؛ سلام بر امام انقلاب که با نفسش، قدمش، جهادش ملت گرفتار طاغوت را برای خودیابی و رسیدن به عزت و بزرگی رهبری کرد.

سلام بر علمدار انقلاب که چون امام راحل به مدد خدای متعال و حضرت صاحب الزمان(عج) چراغ پرفروغ انقلاب را روشن نگه داشته و در شب فتنه ها همچون ماه می درخشد.

سلام بر ملت ایران که در دفاع از حریم نظام و انقلاب هیچ کم نگذاشته و در برابر تحریم دشمنان و مشکلات و سختی ها خم به ابرو نیاورده و همیشه در صحنه نظام حاضر بوده اند.

و سلام بر ملتهای منطقه که هر چند دیر اما با الگوگیری از انقلاب اسلامی ایران دیگر ظلم را تاب نیاورده و برای رهایی خود از یوغ ظلم و استکبار و رسیدن به عدالت و جمهوری اسلامی مردانه قیام کردند و البته هنوز راههای پرفراز و نشیب پیش رو دارند.

خدا را شاکریم که انقلابمان سی و سه ساله شده است. خدا را شاکریم که کشورمان الگویی برای مستضعفان عالم شده است. خدا را شاکریم در برابر تحریمها و سختی ها «احمدی روشن ها» رشد کردند و کشورمان را که به خاطر شاهان بی کفایت و خود فروخته به بند کشیده بودند به رده های بالای علمی رساندند.

خدا را شاکریم که حامل پیام صلح و عدالت و آزادی برای ملل دنیا هستیم و امروز مرکز تحول دنیا از این ملت برخاسته است.

ما کارکنان شرکت آب منطقه ای اردبیل ضمن گرامیداشت 22 بهمن و میلاد پیامبر اعظم(ص) و امام جعفرصادق(ع)،  بار دیگر بر پیمان راسخ خود با شهدا و امام شهدا تاکید کرده و به هیچ قیمتی دست از ولایت مطلقه فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که با خون شهدا و مجاهدت این ملت باشکوه به اینجا رسیده است برنداشته و در مسیر نیل به اهداف عالیه دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم نمود.

 

                                                                                                                                    روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اردبیل

                                                                                                                                                                بهمن90

منبع خبر:

دیدگاه کاربران