چهارشنبه, 29 اسفند 1397

 

با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل انجام شد؛

 

تجلیل از کارمندان رزمنده شرکت آب منطقه ای اردبیل در دوران دفاع مقدس

به همت امور ایثارگران شرکت آب منطقه ای اردبیل و با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت از کارمندان رزمنده شرکت در دوران دفاع مقدس تجلیل شد.  

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در این دیدار هدف اصلی حفظ و ترویج نشر ارزش‌های دفاع مقدس را، ترویج فرهنگ ولایت‌مداری، ‌ایثار، جهاد و تقویت خودباوری دینی و ملی عنوان کرد.

مهندس داود نجفیان آرامش و امنیت حال حاضر کشور را مرهون خوان گرانبهای شهدای 8 سال دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: اگر امروز همه ما در آرامش و امنیت در کنار خانواده های خود و به دور از هرگونه دغدغه زندگی می کنیم و یا در اداره با آرامش و امنیت کار می کنیم، همگی در سایه ایثار کسانی است که در دوران 8 ساله دفاع مقدس جان و مال خود را اهدا کردند.

وی با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس یادآور شجاعت ها و جوانمردیهای رزمندگان است، گفت: اگر شجاعت های رزمندگان در دوران دفاع مقدس نبود امروز شاهد این آرامش در کشور نبودم.

نجفیان با قدردانی از ایثار و جان‌فشانی‌های رزمندگان اسلام در دوران جنگ تحمیلی، تصریح کرد: شهدای ما در دوران دفاع مقدس با جانفشانی خود، حماسه ‌آفریدند و در واقع اقتدار نظام و هرآنچه داریم از خون شهداست.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با اشاره به ناامنی های منطقه و کشورهای مجاور، آرامش و امنیت کشورمان را مثال زدنی عنوان کرد و گفت: ما باید با درک این مسایل در حل مشکلات مردم بیش از پیش تلاش نماییم.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از شانزده نفر از رزمندگان شاغل شرکت تجلیل بعمل آمد.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اردبیل

دیدگاه کاربران