چهارشنبه, 29 اسفند 1397

 

به مناسبت روز سوم خرداد انجام گرفت؛

 

تجلیل مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل از مقام شامخ خانواده های مدافع حرم

به مناسبت روز سوم خرداد، آزادسازی خرمشهر، مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و معاونین شرکت از 4 خانواده شهید و جانباز مدافع حرم تجلیل کردند.  

مدیرعامل شرکت  آب منطقه ای اردبیل در این دیدارها گفت: زنده نگهداشتن یاد و نام شهید و بزرگداشت مقام والای او و الگوسازی از شخصیت و سیره زندگی و حماسه ایثارگرانه شهید، بخشی از وظائف جامعه نسبت به شهید می باشد.

مهندس اصغر سلیمان زاده تصریح کرد: خانواده شهید از جهات مختلف، دارای مقام و منزلت ویژه ای در پیشگاه خداوند و در نظام و جامعه اسلامی می باشد. پدر و مادر شهید با توجه به این که معمولاً بیشترین نقش را در تربیت شهید ایفاء و با داشتن بیشترین علاقه به فرزند خود او را تقدیم خدا کرده اند از ارزش والایی برخوردار می باشند.

وی با تکریم مقام شامخ شهدا و والدین شهدا اظهار داشت: والدین مخصوصاً آنانی که با طیب خاطر و بر اساس اعتقادشان فرزندانشان را از زیر قرآن عبور داده و بعد از شهادت آنان نیز صبورانه، رضایت خود را در برابر تقدیر الهی ابراز و از این که خداوند این افتخار را نصیب آنها فرموده خود را سربلند و مفتخر می بینند، شاهدان عینی فرهنگ شهادت و ایثار و ره یافتگان وصال حقند.

مهندس سلیمان زاده  در خصوص مقام والای همسران شهید نیز گفت: همسر شهید نیز که بار نگهداری و تربیت فرزندان شهید و مسؤولیت حفظ کرامت و عظمت شهید را در جامعه به دوش گرفته، به همراه فرزندان شهید به عنوان یادگاران شهید که نزدیکترین نسبت و انتساب را به او دارند، منزلت و جایگاه برجسته ای را نزد خداوند و مردم دارند.

در این برنامه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل و هیئت همراه با حضور در منزل خانواده های شهیدان مدافع حرم شهید علی سیفی علی بلاغی، شهید هاشم دهقانی نیا، شهید فرید کاویانی و همچنین جانباز مدافع حرم فیروز محمودی نسبت به مقام شامخ آنها ادای احترام کردند.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اردبیل

دیدگاه کاربران